Категорії Інформація
Каси Додати подію
Доця
23 березня 2024

Доця

Ціна: 350 грн

КРЦ «Адреналін Сіті» (театр Адреналін)
вул. Карбишева, 1
Купити квиток

Замовити квитки на "Доця"

23 бер., субота

Про подію

Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької у Луцьку в Експериментальному театрі «Адреналін» із виставою «ДОЦЯ»!

За одним із найвідоміших романів сучасної української літератури Тамари Горіха Зерня.

Режисер: Ігор Білиць.

Вона – Доця, бо там, на тимчасово відірваній українській землі є її діти – вірні, хоробрі, справжні. Ми на них чекаємо, ми за них воюємо.

Постановка про початок російської окупації 2014 року – неочіковано музична, драйвово-рокова, де самі актори – музиканти, а усі ми – свідки подій, про які хочеться кричати.

Чому Доця? У підлітковому віці дізнатися, що в тебе бабця в Донецьку і тобі потрібно там жити – така собі життєва перспектива.

Донецький регіон – дивний, але, як виявилося, – не чужий. Якщо розфарбувати вікно кімнати кольором і так дивитися на цей світ, а згодом зробити майстрування кольорових люстр – вдалим бізнесом для цілої фірми.

А фірма – це люди, донецькі люди, які з настанням 2014-го разом з тобою прориваються через російські блокпости та тримають у кишені гранату, щоб не здатися у полон живими. Віра у майбутнє – те, що визначає їх шлях. Майбутнє України, яка має квітнути – справжніми, а не намальованими на шклі фарбами.

Вистава Свідчення

Тривалість 1 година 40 хвилин

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код