Категорії Інформація
Каси Додати подію
Театр тіней Teulis - "Твоя тінь"
09 лютого 2024

Театр тіней Teulis - "Твоя тінь"

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 290-690 грн

Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр
м. Луцьк, Театральна площа, 2

Про подію

Театр тіней Teulis:

- Театр - підкорив і здивував багато світових столиць.

- Оригінальне поєднання висококласної акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінного звукового супроводу і приголомшливих відеопроекцій.

- Cамий незвичайний і самий затребуваний театр сьогодні.

Театр тіней Teulis представить легендарне шоу "Твоя тінь"!

У 2014 році театром був створений резонансний номер "Крик душі", у 2022 році цей номер отримав нове прочитання і ми сподіваємося, що глядач гідно оцінить цю роботу.

Мистецтво театру має вік в декілька тисяч років, але в останні десятиліття цей жанр переживає відродження і небувалий апгрейд. Театр тіней дивовижно простий в ідеї, і йому підвладні чудеса перетворення. Варто тільки акторові зайти за напівпрозорий екран, як для глядачів починається мультиплікація: темні фігури виростають одна з одної, перетворюються, змінюються в розмірах.

Театр Тіней Teulis доводить, що всі фантазії можна перетворити в життя за допомогою тіней людського тіла. Ви поринете в чаклунське шоу і захоплюючу дух хореографію, які з легкістю полонять Ваше серце...

За останні 9 років Театру Тіней TEULIS був фіналістом найбільших талант шоу в Італії, Туреччині, Чехії та Словаччини. Гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії в Японії 35 тисяч глядачів стоячи проводжали артистів.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код